MÍŠA KOZINOVÁ

FB skupina TALENT MOMENTUM

Rozvojové tréninky ZDARMA

Dej mi 3 měsíce a za tuto dobu se mentálně posuneš tak, že se skoro ani nepoznáš!

Naše podpora je zde připravena pro ženy a muže, kteří chtějí od života víc!

Já a můj tým jsme zde, abychom Tě v naší komunitě podpořily ve Tvém růstu.

Každá nová úroveň přináší nové výzvy. Vstup a zažij tu obrovskou podporu a inspiraci, protože na to nemusíš být sám/a!

Registrace do FB skupiny

Zaregistruj se pro vstup do FB skupiny TALENT MOMENTUM a pro vstup do našich rozvojových tréninků ZDARMA!

CO O MÉ PRÁCI ŘÍKAJÍ KLIENTI

Míša Kozinová je přírodní živel. Je skromná, zábavná, nikdy nenechá žádnou otázku nezodpovězenou. Na rozdíl od jiných koučů, kteří nereagují, dokud nezaplatíte, ona se nezdráhá dát, protože má v rukávu mnohem víc. Míša je prostě úžasná. Je nadaná. Má obrovský talent a schopnosnost trénovat budoucí trenéry. Nejen, že jsem se od ní naučil koučovat, ale zároveň jsem pro sebe získal úžasné výsledky. Přidejte se k ní a next level zaručen!
Petr
Míša vytvořila bezpečný prostor (facebookovou skupinu Talent Momentum), kde se lidé cítí oceňováni, inspirováni, povzbuzováni k práci na sobě a svých trenérských dovednostech a podporují ostatní. Co Míša učí, sama žije. Krásně kombinuje teorii, praktické tipy a trénink. Díky ní je učení velmi interaktivní, zábavné a občas také dojemné. Je to její osobnost, schopnost vyzvat lidi, aby mířili výš, otevřeli svou mysl a udělali svět o něco lepším. Stojí za to přijít a přesvědčit se na vlastní oči!
Tereza
Připojil jsem se k Míšině skupině, která má obrovskou přidanou hodnotu. Míša učí to, co tak dobře umí, a proto má tak velký dopad. Je zábavná a pokorná. Má mnoho koučovacích znalostí z různých myšlenkových směrů o koučování, které přináší. Je to velmi zkušená koučka, která inovuje nové modely koučování, které pak předává těm z nás, kteří mají to štěstí, e připojili k její komunitě koučování Talent Momentum. Být v její blízkosti velmi obohacující!
Tom
Když jsem Míšu poprvé potkala, byla jsem hluboce nešťastná. Neznaly jsme se, ale nějak jsem jí věřila od prvního okamžiku. A právem! Domluvila jsem si s ní neformální setkání. A o 45 minut později jsem pocítil obrovskou úlevu. Chtěla jsem se naučit, jak to udělala! Připojila jsem se k jejímu programu a hned na prvním sezení mě naučila něco ze svých kouzel! Bylo to neuvěřitelné. Také pracuji s lidmit a nyní mám pocit, že mohu udělat ještě větší zázraky pro své klienty. Vstup do skupiny Talent Momentum Vám přinese mnoho nečekaného. Stejně jako mně.
Alena
Potkala jsem Míšu, když jsem se ztrácela v práci, kterou jsem neměla ráda a setrvávala ve stereotypním manželství. Tolik jsem potřebovala změnu! Pak jsem viděla její příspěvek, kde se ona - vítězka ceny předsedy - rozloučila se svou firemní prací a oznámila svůj program pro začínající kouče. Říkala jsem si – když to dokázala ona, dokážu to i já! S koučováním jsem začala jako se svou vedlejší činností hned po její první přednášce. A také (jako obrovský bonus) jsem hned přišla na to, jak opět zažehnout jiskru ve svém manželství. Stačila jedna lekce s Míšou! Pokud to rezonuje, velmi doporučuji připojit se do její komunity, protože i ty můžeš slavit své úspěchy! Já slavím a stále tomu nemůžu ověřit! Děkuji, Míšo!
Lucia